Опубліковано рейтинг «ТОП-200 Україна». КНУТД не збавляє темп

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellenceе провели дослідження та презентували рейтинг кращих університетів «ТОП-200 Україна».

Експертами було проаналізовано актуальну відкриту інформацію, яка опублікована на інтернет-ресурсах та у базах даних українських та міжнародних наукових та громадських організацій. При складанні рейтингів, до уваги беруться різні аспекти освітньої та наукової роботи ЗВО, міжнародна робота, якість підготовки випускників та багато іншого.

В результаті ґрунтовної роботи керівництва та колективу університету КНУТД в порівнянні з 2019 роком піднявся на 9 позицій та займає 21-шу сходинку рейтингу «ТОП-200 Україна».

Вітаємо співробітників та студентів університету з високими досягненнями!

15.07.2020