Оголошено результати конкурсу Єврокомісії за напрямом Жан Моне

Виконавче агентство із питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) Європейської Комісії оголосило результати конкурсу 2020 року за напрямом Жан Моне.

Серед 38 проєктів напряму «Жан Моне», рекомендованих до фінансування в Україні, від Київського національного університету технологій та дизайну підтримано модуль «Роль захисту споживачів фінансових послуг для фінансової стабільності в цифрову епоху: європейські підходи» (Role of Financial Consumer Protection in the Financial Stability in Digital Era: European Approaches).

До команди проекту входять Вікторія Кремень (координатор), Антоніна Вергун та Андрій Семеног.

Мета модуля полягає в європеїзації інституціональної, організаційної та процедурної архітектури захисту прав споживачів фінансових послуг в умовах цифрової трансформації, що в кінцевому рахунку сприятиме фінансовій інтеграції та фінансовій стабільності України, і буде досягнута шляхом впровадження європейських студій в підготовку бакалаврів фінансово-економічного профілю.

Вітаємо колектив університету з черговою перемогою!

20.08.2020