Висока нагорода ректору Грищенку І.М. від Верховної Ради України

28 серпня 2020 року, після проведення зборів колективу університету присвячених початку нового навчального року та Дню знань відбулася зустріч керівництва, Наглядової ради та запрошених гостей університету.

Народні депутати України І скликання Барабаш О.Л. та Костюк О.В. вручили ректору КНУТД, академіку Грищенку Івану Михайловичу Відзнаку Верховної Ради України «30 років Декларації про Державний суверенітет України» від імені  Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова «за заслуги перед Українським народом, значний особистий внесок у становленні незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету та з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України».

Колектив університету вітає ректора Грищенка Івана Михайловича з визначною нагородою!