МІЖНАРОДНА МИСТЕЦЬКА ВИСТАВКА "РОЗБЛОКОВАНІ", УХАНЬ, КНР, 2020

Спалах коронавірусної інфекції  (COVID-19) не мав аналогів в історії людства. В м. Ухань проведено художню виставку «Розблоковані», що спонсоровано освітньою компанією Uni Education (КНР) та за підтримки Посольства України в КНР. Унікальний мистецький проект зібрав сотні робіт з різних країн, включаючи живопис, фотографію, витинанку та інші види мистецтва, що відображають тему боротьби з пандемією.

Антоніна Дубрівна, кандидат мистецтвознавства, доцент факультету дизайн Київського національного університету технологій та дизайну, професор Київського інституту Технологічного університету Цілу (КНР), член Національної спілки художників України, взяла учать у проекті, представивши художній твір «Вартові», що присвячено лікарям Уханя. Це мистецький вияв безмежної поваги та подяки за їх героїчні зусилля у боротьбі за людські життя.