Повідомлення про прилюдний захист дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.02

1 жовтня 2020 о 10:00 у конференц-залі КНУТД (ауд. 1-0114) на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.02 відбудеться прилюдний захист дисертації доцента кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки Київського національного університету технологій та дизайну

Стаценка Володимира Володимировича

на тему: «Наукові основи проектування комплексів безперервного приготування композицій з сипких матеріалів у легкій промисловості», поданої на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.05.10 – машини легкої промисловості.

Науковий консультант:

доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник народної освіти України Бурмістенков Олександр Петрович, Київський національний університет технологій та дизайну, професор кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки

Офіційні опоненти:

доктор технічних наук, професор Щербань Юрій Юрійович, заступник директора з навчально-методичної роботи ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості»

доктор технічних наук, професор Пєтухов Аркадій Дем'янович, професор кафедри хімічної технології композиційних матеріалів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

доктор технічних наук, професор Малишев Віктор Володимирович, директор Інженерно-технологічного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці КНУТД (2-й поверх, корп. 1).

17.09.2020