Захід на тему: «Упорядкування авторських профілів у НМБД Scopus, системі Google Scholar, створення ідентифікаторів автора ResearcherID на PUBLONS та ORCID. Наукові фахові видання України, перелік видань, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science»

Одним із завдань університетської бібліотеки є організація підтримки наукової роботи. 17.09.2020 р. для науково-педагогічних працівників університету відбувся один з круглих столів щодо створення та редагування власних профілів.

Співробітники бібліотеки надали корисну інформацію з інтернет присутності науковців у базах  Scopus, Web of Science, Google Shcolar, ORCID, виправлення поширених помилок, ознайомили з переліком фахових видань України, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science та методичними розробками зі створення та редагування власних профілів.

19.09.2020