14-16 вересня 2020 – тренінг “Енергетичний аудит будівель”

На базі Центру енергоефективності нашого університету, навчальним центром по енергоаудиту та енергоменеджменту Асоціації енергоаудиторів був проведений практичний тренінг “Енергетичний аудит будівель”.

Директор ЦУЕ Анатолій Козленко, ознайомив учасників тренінгу, представників енергетичних компаній західної і центральної частин України з освітню діяльністю університету, історію його розвитку та профілями підготовки фахівців, підкресливши при цьому важливість якісної підготовки енергоменеджерів в умовах надмірного існуючого споживання енергії. Метою досягнення цієї мети було створення ЦЕ.

В рамках тренінгу були розглянуті алгоритм виконання енергетичного аудиту, основні нормативні документи, особливості різних типів будівель, ключові вимоги, житлові будівлі, заклади охорони здоров’я, навчальні заклади, адміністративні будівлі, комерційні будівлі, приклад розрахунку тепловтрат через огороджувальні конструкції, оцінка економії, сертифікація енергетичної ефективності будівель, інженерні мережі, опалення, гаряче водопостачання, вентиляція, приладове забезпечення проведення енергоаудиту, тепловізійне обстеження, вимірювання параметрів мікроклімату.

Проведення курсів для представників професійних груп із різних регіонів України сприяє залученню молоді до навчання в університеті та створює позитивний імідж умовам здобуття професій.

19.09.2020