УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПОСВЯТИ У ПЕРШОКУРСНИКИ

11 вересня 2020 року, відповідно до карантинних вимог, у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося неймовірне свято – День посвяти у першокурсники.

Для вчорашніх школярів наступає пора нових відкриттів та усвідомлення себе як самодостатнього та освіченого громадянина своєї країни.

На урочистостях з нагоди початку нового навчального року викладачі та першокурсники зустрілися вперше. Були тут випускники попередніх років, які розвивають індустрію моди і заявили своєю роботою, що Україна може стати законодавцем моди у Європі. Важливо, що батьки та дідусі – колишні випускники прийшли на урочистості привітати своїх дітей та онуків першокурсників. А це свідчення поваги до Київського національного університету технологій та дизайну.

Вітаємо наших першокурсників!