Круглий стіл «Профіль автора у Scopus, Web of Science, Google Shcolar, ORCID. Видання, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science»

Науково-технічна бібліотека продовжує проведення круглих столів для науковців університету щодо наповнення та упорядкування власних профілів.  24.09.2020 у засіданні круглого столу взяли участь науковці факультетів індустрії моди, дизайну, хімічних та біофармацевтичних технологій, економіки та бізнесу, навчально-наукових інститутів.  Було наведено останні статистичні дані з інтернет присутності науковців у базах  Scopus WOS, Google Shcolar, ORCID, розглянуто типові помилки при створенні власних профілів. Усім присутнім розіслано методичні розробки бібліотеки щодо редагування профілів науковців.