14 жовтня - свято звитяги українського лицарства

14 жовтня православні та греко-католики зустрічають християнське народне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Покрова Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії – одне із найважливіших християнських свят.

З 1999 року в свято Покрови  відзначається День українського козацтва. Також в цей день у 1942 р. було утворено Українську повстанську армію.

14 жовтня 2014 року Указом Президента України встановлено свято Дня захисника України. В цей  День вшановують мужність, бойовий  подвиг та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданість  громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу.

В університеті кафедрою філософії, політології та українознавства  організовано та проведено круглий стіл «Українські воїни всіх часів: від скіфів до кіборгів» ,  в якому взяли участь  студенти першого курсу.

Студенти КНУТД відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.