75-річчя Організації Об’єднаних Націй

З метою  широкого залучення студентів  і професорсько-викладацького складу Київського національного університету  технологій та  дизайну  до відзначення  75-річчя ООН, що є символом  міжнародної  співпраці, діалогу єдиного людського  співтовариства заради майбутнього, в Університеті кафедрою філософії, політології та українознавства  організовано та проведено:

Науковий семінар «75 років:  спільне  майбутнє спільними зусиллями», де обговорювалися  найбільш актуальні  проблеми сьогодення, а саме:  кліматична криза, нерівність, нові форми конфліктів та насильства, швидкі зміни в демографічній сфері та галузі цифрових технологій, пріоритети єдиної людської сім'ї  та роль всебічного співробітництва заради побудови кращого майбутнього.

Конкурс творчих робіт студентів, кращі з яких представлено на виставці «Навколо світу за 75 днів» (музей КНУТД, 1 корпус).

Студенти КНУТД відвідали  Київський  Софійський  собор та Києво-Печерську Лавру -  об’єкти  світової  спадщини ЮНЕСКО, що вважаються надбанням усього людства.