Обладнання від Німецького товариства для ННЛ «Центр енергоефективності»

Під час роботи IX Міжнародної науково-практичної конференції «Енергоефективний університет», було підписано Меморандум між університетом та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ про співробітництво в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ в (S2I) Україні».

З метою заохочення учасників проєкту Німецькою стороною передбачено безоплатна передача комплекту вимірювання обладнання для проведення енергоаудиту. Керівником проєкту пані Евою-Марією Гайгер та куратором проєкту Миколою Кудимовим в офісі  GIZ, Директору ЦУЕ Анатолію Козленко було передано один із перших таких комплектів.

Ева-Марія Гайгер та Микола Кудимов

Оснащення таким обладнанням ННЛ «Центр енергоефективності», дозволить поліпшити точність вимірювань під час проведення енергоаудитів та покращити якість навчання майбутніх енергоаудиторів та енергоменеджерів. До комплекту входить сім одиниць обладнання, серед яких:

• Люксометр FLUS MT-912;
  • Анемометр-витратомір FLUS ET-935;
  • Пірометр IR-88;
  • Детектор CO2 HT-501;
  • Даталогер-реєстратор температури та вологості HT-160;
  • Лазерний далекомір FL-100;
  • Кліщі струмові та мультиметр Mastech MS2008A.

Диретор ЦУЕ Анатолій Козленко та провідний інженер Михайло Шеремет

Набір вимірювального обладнання для проведення енергоаудиту

Також відбулася коротка бесіда в офісі GIZ, під час якої обговорили напрямки подальшої співпраці в підготовці енергоаудиторів та їх сертифікації у відповідності з вимогами 27 та 31 Директив ЄС.