Захист дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії

З 19 по 26 листопада 2020 року вперше у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулися перші 7 захистів дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії відповідно до Порядок проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії (Постанова КМУ від 6 березня 2019 р. № 167).

Першими здобувачами, які захистили дисертаційні роботи на здобуття ступеня доктора філософії, стали здобувачі:

-      Ігнатенко О.С. Спеціальність 051 Економіка. Науковий керівник д.е.н., проф., академік НАПН України Грищенко І.М.

-      Забашта Є.Ю. Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Науковий керівник д.е.н., доц. Ареф’єв С.О.

-      Савчук Н.П. Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Науковий керівник д.е.н., проф. Щербак В.Г.

-      Безсмертна В.І. Спеціальність 182 Технології легкої промисловості. Науковий керівник д.т.н., проф. Галавська Л.Є.

-      Токар Г.М. Спеціальність 182 Технології легкої промисловості. Науковий керівник д.т.н., доц. Остапенко Н.В.

-      Кучеренко Є.В. Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія. Науковий керівник д.т.н., проф. Плаван В.П.

-      Іванов І.О. Спеціальність 132 Матеріалознавство. Науковий керівник д.т.н., проф. Супрун Н.П.

Щиро вітаємо здобувачів та їх наукових керівників!

Бажаємо нових наукових здобутків!!!!