Творчі та наукові здобутки магістрів дизайнерів-ювелірів у 90-річний ювілей Університету

Випускники-ювеліри факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну щиро вітають свою альма-матер із  ювілейною датою – 90-річчям від дня заснування та демонструють творчий і науковий доробок, підтверджуючи високий рівень дизайнерської підготовки майбутніх фахівців.

Свій творчий потенціал студенти-ювеліри кафедри ергономіки і дизайну КНУТД (зав. каф., д.т.н., проф. Остапенко Н.В.) реалізували в дипломних магістерських проєктах та роботах, захисти яких відбулись наприкінці грудня 2020 року в он-лайн форматі. Майбутніми дизайнерами продемонстровано спроектовані та виготовлені в матеріалі авторські колекції оригінальних ювелірних виробів – браслети з бусинами-трансформерами в стилі Pandora (студ. Роман Максимов), жіночі підвіски (студ. Ярина Домарацька), жіночі кольє (студ. Вероніка Божнюк); розроблені ескізи гарнітуру «Ставок» як приклад практичного застосування художньо-образних характеристик стилю арт-нуво (студ. Марія Шевченко).

Дипломний магістерський проєкт студ. Р. Максимова. Колекція «Шість стихій», творчим джерелом якої є стихії першооснов світу:
вода, вогонь, земля, повітря, стихія кохання та стихія слова

Студентський магістерський проект Я. Домарацької. Колекція жіночих підвісків «Танці богомола»

Дипломний магістерський проєкт студ. В. Божнюк. Колекція жіночих кольє «В полоні Сальвадора», основною ідеєю якої є творчість С. Далі та стиль сюрреалізм

Дипломна магістерська робота студ. М. Шевченко. В роботі проведено детальний аналіз всіх аспектів стилю арт-нуво та творчості Рене Лаліка

За підтримки ректора КНУТД д.е.н., проф., академіка І.М. Грищенка та декана факультету дизайну, д.т.н., проф. М.В. Колосніченко постійно оновлюється сучасним обладнанням та інструментальною базою унікальна навчально-дослідна лабораторія з дизайну ювелірних виробів, що сприяє підвищенню якості навчання майбутніх дизайнерів-ювелірів та розвитку освітньої програми «Дизайн одягу (дизайн аксесуарів та ювелірних виробів)».

Вітаємо рідний Університет з ювілеєм, бажаємо натхнення та успіхів на довгі роки!