КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Академічна мобільність викладачів і студентів факультету дизайну

В рамках програми співпраці між факультетом дизайну Київського національного університету технологій та дизайну (Україна) та факультетом образотворчого мистецтва і дизайну Кишинівського Державного педагогічного університету ім. І. Крянге (Молдова) відбулась он-лайн лекція професора кафедри художнього моделювання костюма факультету дизайну КНУТД доктора мистецтвознавства Н.В. Чупріної 23 березня 2021 року.

Лекція стала першою з циклу запланованих он-лайн лекцій в рамках академічної мобільності викладачів і студентів. Тема лекції «Проектные практики в системе моды ХХ – ХХІ ст.» репрезентувала наукові та творчі здобутки колективу факультет дизайну у сфері розвитку моди та дизайну одягу. Лекція була проведена в межах дисципліни «Художнє проєктування (за фаховим спрямуванням)», яка є основоположною та професійно орієнтованою для підготовки фахівців з дизайну за освітньою програмою «Дизайн одягу (взуття)».

 

 

Від імені факультету дизайну КНУТД вступне слово проголосила декан факультету д.т.н., професор Марина Вікторівна Колосніченко. В її привітанні щиро прозвучала впевненість на те, що співпраця наших університетів буде міцніти, розвиватися, ставатиме дедалі більш різноплановою та всеохоплюючою. Завідувач кафедри декоративного мистецтва КДПУ ім. І. Крянге Олімпіада Арбуз-Спатарь привітала всіх присутніх на онлайн-лекції та висловила побажання, щоб співпраця між КНУТД та КДПУ ім. І. Крянге сприяла довготривалій інтеграції наших університетів у розбудові дизайн-освіти в Європі та світі.

 

 

Серед слухачів були присутні провідні професори та доценти факультету дизайну КНУТД, факультету образотворчого мистецтва та дизайну КДПУ ім. І. Крянге, а також студенти названих факультетів, що здобувають вищу освіту за спеціальністю «Дизайн» (фахове спрямування – дизайн одягу). Лекцію прослухали студенти освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» академічних груп кафедри художнього моделювання костюма (БДк 1,2,3-18, БДк 1,2,3-17, МгДк-20, БЗДк-17), кафедри ергономіки і дизайну (БДю-19, БДю-18, БШМК-18, БШМКск-19, МгШМК-20) КНУТД, студенти 1 – 4 курсів (групи 104, 202, 203, 302, 304, 403, 404) освітнього ступеня «бакалавр» факультету образотворчого мистецтва та дизайну КДПУ ім. І. Крянге  (загальна кількість – понад 90 осіб).

Ознайомитись з лекцією можна за посиланням

01.04.2021