VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ТА МУЛЬТИЛІНГВАЛЬНОГО ГЛОБАЛІЗОВАНОГО СВІТУ»

06 квітня 2021 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні тенденції підготовки фахівців в умовах полікультурного та мультилінгвального глобалізованого світу» в рамках проекту Creative Spark за сприяння Британської ради.

Конференцію було проведено за ініціативи Київського національного університету технологій та дизайну під егідою Міністерства освіти і науки України.

Понад 70 тез доповідей подали науковці, аспіранти, магістранти та студенти Київського національного університету технологій та дизайну, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного авіаційного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського державного університету інфраструктури та технологій, Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського», Київського університету імені Бориса Грінченка, Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, Донбаського державного коледжу технологій та управління, Поліського національного університету м. Житомира, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький), Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь), Навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум».

У рамках роботи конференції учасники висвітлили найважливіші теоретичні та практичні питання розвитку мовної освіти майбутніх фахівців,  була отримана актуальна інформація щодо питань дистанційної освіти та інших інноваційних тенденцій навчання іноземних мов, питань освіти та підприємництва в епоху викликів глобалізації, шляхів професійного розвитку спеціалістів у різних сферах сучасного світу та ін.

За результатами роботи конференції буде видано збірник наукових праць.

Висловлюємо щиру подяку організаторам та учасникам конференції та чекаємо на нові зустрічі!