Майстер-клас «Fashion-sketching (мода-графіка)» в рамках програми академічної мобільності викладачів і студентів

В рамках  програми співпраці між факультетом дизайну Київського національного університету технологій та дизайну (Україна) і факультетом образотворчого мистецтва і дизайну Кишинівського державного педагогічного університету ім. І. Крянге (Молдова) відбувся онлайн майстер-клас Євгенія Рябенького, викладача факультету образотворчого мистецтва та дизайну Державного педагогічного університету ім. І. Крянге (9 квітня 2021 р.).

Цей захід було заплановано та проведено в межах професійно-орієнтованої дисципліни «Дизайн-графіка» згідно з програмою академічної мобільності  викладачів, аспірантів та студентів. В ході майстер-класу висвітлювались та активно обговорювались питання реалізації дизайн-ідей та проєктів засобами графіки, важливість розуміння основ рисунку та живопису, композиції та кольорознавства при пошуку індивідуального творчого почерку дизайнера, застосування креативних графічних технік та матеріалів для презентації творчого задуму дизайнера в ескізах.

Слухачами майстер-класу стали аспіранти та студенти факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну (групи ДФД-19, 20; ДФДв-19, 20 та ДФДз-19, 20, студенти освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр», що здобувають вищу освіту за освітніми програмами: «Дизайн одягу (взуття)», «Графічний дизайн», «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості», «Дизайн середовища», «Дизайн (за видами)». Серед них: Корякіна А., Дудник Б, Арсентьєва К. Чернуха В., Кубрик В.,, Греблюк М., Юхимчук А., Варволік В., Толстошеєва О., Монько А., Печериця В., Лазарів Є., Молодан А., Ченчик С., Кращук М., Макеєва А., Юхимчук А., Греблюк М., Тарасова К., Арабаджи А., Бобренко Я., Косточка А., Данилюк О., Хань Чжан, Цзінсюань Чжан, Кудревський М., Гарбаренко Х., Можина З., Скічко Д., Зіміна О., Мандираджи І., Шкот М., Гладкіх І., Вєтрова Ю., Бобак С., Найцзянь Чжан, Науменко Я., Пасішніченко Р., Качур В., Іваник І., Бакланов Є., Малько А., Курочка С., Рябуха Ю., Трачук Д., Терещенко О., Дідик О., Чорна Т., Глиняйлюк М., Ілюк І. та ін.

Широку зацікавленість проведеним заходом також проявили студенти та викладачі факультету образотворчого мистецтва і дизайну КДПУ ім. І. Крянге, провідні професори і доценти факультету дизайну КНУТД. Загальна кількість учасників майстер-класу суттєво перебільшила 200 осіб.

Ознайомитися із заняттям можна за посиланням