Підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Технології легкої промисловості

8 квітня відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Технології легкої промисловості – підсумкова науково-практична відеоконференція. До участі у конференції було запрошено членів Галузевої конкурсної комісії, авторів конкурсних робіт з п’яти закладів вищої освіти України та їх наукових керівників.

Відкрила захід та привітала учасників проректор з наукової та інноваційної діяльності Київського національного університету технологій та дизайну Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна, яка наголосила на значимості таких заходів та високому рівні цьогорічних робіт. Долучилася до привітання декан факультету індустрії моди Київського національного університету технологій та дизайну Зубкова Людмила Іванівна.

Дві години молоді науковці захищали свої роботи та давали відповіді на запитання членів комісії. Обговорення було жвавим та цікавим. Зрештою, на підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції Галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити:

Дипломом 1 ступеня:    Веселу Ю. В., автора роботи «Засоби захисту» , науковий керівник доц. Рубанка А. І., Київський національний університет технологій та дизайну;

Дипломом 2 ступеня:    Думанську Л. В. та Трач А. В., авторів роботи «Напульсник», науковий керівник доц. Лущевська О. М., Хмельницький національний університет та Коваленко Л. В. і Ворко К. О., авторів роботи «Науковий крок», науковий керівник доц. Закора О. В., Херсонський національний технічний університет;

Дипломом 3 ступеня:    Гудзенко О. С., автора роботи «Деформація стискання», науковий керівник проф. Слізков А. М., Київський національний університет технологій та дизайну; Федоренко Л. О., автора роботи «Upcycling», науковий керівник доц. Бабич А. І., Київський національний університет технологій та дизайну та Сокальську А. А., автора роботи «Льон», науковий керівник проф. Пелик Л. В., Львівський торговельно-економічний університет.

Ряд наукових робіт відзначено дипломами у різних номінаціях, зокрема за оригінальне дизайн-технологічне рішення – робота «Тепло, модно», КНУТД, та за споживчо-орієнтований науковий підхід – робота «Жіночий одяг», КНТЕУ.

Дякуємо всім учасникам конференції!