Прилюдний захист дисертації Ігнатко Марії Іванівни на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Система механізмів управління інноваційним розвитком агропромислового виробництва України» Ігнатко Марії Іванівни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка, який відбудеться 18 травня 2021 року о 1400 у залі засідань ректорату КНУТД (1 корпус, 3 поверх).

Науковий керівник: Готра Вікторія Вікторівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки і підприємництва Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.015:

Голова ради:

Щербак Валерія Геннадіївна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Гнатенко Ірина Анатоліївна, к.е.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Данько Юрій Іванович, д.е.н., професор, Сумський національний аграрний університет.

Онегіна Вікторія Михайлівна, д.е.н., професор, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

Голова спецради ДФ 26.102.015                                                    Валерія Щербак