Прилюдний захист дисертації Єршової Олени Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Механізм управління розвитком бізнес-процесів підприємств сільських територій» Єршової Олени Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка, який відбудеться 18 травня 2021 року об 1100 у залі засідань ректорату КНУТД (1 корпус, 3 поверх).

Науковий керівник: Вітковський Юрій Петрович, доктор економічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.014:

Голова ради:

Щербак Валерія Геннадіївна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Ніфатова Олена Михайлівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Данько Юрій Іванович, д.е.н., професор, Сумський національний аграрний університет.

Готра Вікторія Вікторівна, д.е.н., доцент, Державний вищій навчальний заклад «Ужгородський національний університет»

Голова спецради ДФ 26.102.014                                                    Валерія Щербак