З днем науки!

Шановні колеги, науковці, від щирого серця хочемо привітати Вас із професійним святом – Днем науки в Україні!

Це свято органічно увійшло в наше університетське життя і є гарним приводом сказати ВАМ щирі слова вдячності за невтомну плідну і творчу працю, без якої важко уявити успішний університет сьогодні. Без наукового працівника, педагога держава не має майбутнього. Наша наполеглива праця множить здобутки у світову скарбницю знань.

Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Ви робите дуже важливу справу на благо розвитку нашої держави, задля добробуту українського народу.

Нових Вам відкриттів та неперевершених наукових звершень!

Вірю, що наша справа буде підтримана поколінням молодих науковців і спільними зусиллями ми забезпечимо процвітання нашої Батьківщини!

З повагою

Ректор                                                                                                        Іван ГРИЩЕНКО