Інтелектуальний турнір між командами студентів та викладачів Університету

25 травня 2021 року студентський актив факультету економіки та бізнесу організував проведення турніру з настільної гри «Монополія» між командами студентів та викладачів Університету у режимі Open-air. Серед гравців були представники кожного факультету та інституту.

За захоплюючою грою команд спостерігали декан факультету економіки та бізнесу Ольшанська Олександра Володимирівна, заступник проректора з освітньої діяльності Бугас Василь Валерійович та багато викладачів та студентів. Турнір проходив у дружній та невимушеній атмосфері, що забезпечило гарний настрій та позитивні емоції всім його учасникам.

Переможцями турніру стали: доцент кафедри підприємництва та бізнесу Дудко Павло Миколайович, студенти  факультету економіки та бізнесу Годз Вікторія, Демчук Олександр та студентка інституту права та сучасних технологій навчання Клименко Марія. Всі переможці зустрінуться у супер-фіналі.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення турніру!