МІСТЕРІЯ КНУТД

2 червня у стінах Київського національного університету технологій та дизайну відбувся фінал студентського конкурсу «МІСТЕРІЯ КНУТД», у якому 14 учасників боролися за титул «МІС» та «МІСТЕР»  Університету.

З привітальним словом до учасників звернулася проректор з науково-педагогічної діяльності, професор, доктор економічних наук Моргулець Оксана Борисівна.

Всі учасники подолали п’ять конкурсів: перший вихід та візитка, творчий номер, танцювальний батл, інтелектуальний конкурс та фінальне дефіле. Оцінювало майстерність учасників журі, до складу якого увійшли:  актор, ведучий та учасник Ліги сміху в складі різних команд  Вадим Шаповалов;   дизайнер-декоратор, викладач творчих майстер-класів, арт-терапевт Тетяна Ременєва; виконавець, композитор, учасник шоу «Голос країни» та півфіналіст шоу «Україна має талант»,  співзасновник та соліст гурту «Manifest & Leo» Лев Ременєв;  голова профспілки студентів і аспірантів Національного університету  фізичного виховання і спорту України Михальчук Андрій та Кравцов Станіслав - засновник найбільшої інноваційної антишколи  англійської в Україні.

Шоу вийшло фантастичним! Учасники показали високий рівень творчої майстерності, таланту, власної неординарності, розкрили неповторні образи краси та стилю.

Найбільш очікуваним моментом «МІСТЕРІЇ КНУТД 2021» було оголошення переможців. За підсумками конкурсу володарями титулів стали:

«МІС КНУТД 2021» -  Дарія Балюра (факультет економіки та бізнесу)

«МІСТЕР КНУТД 2021» - Денис Вар’яненков (факультет дизайну)

«І ВІЦЕ-МІС КНУТД 2021» - Ангеліна Корякіна (факультет дизайну)

«І ВІЦЕ-МІСТЕР КНУТД 2021» - Олег Стрелюк (факультет дизайну)

«ІІ ВІЦЕ-МІС КНУТД 2021» - Дарія Майорова (факультет економіки та бізнесу)

«ІІ ВІЦЕ-МІСТЕР КНУТД 2021» - Максим Мокієнко (факультет індустрії моди)

«МІС КРЕАТИВНІСТЬ КНУТД 2021» - Таміла Поліщук (факультет економіки та бізнесу)

«МІСТЕР КРЕАТИВНІСТЬ КНУТД 2021» - Єгор Бакланов (факультет дизайну)

«МІС ХАРИЗМАТИЧНІСТЬ КНУТД 2021» - Наталія Гришчишин (факультет хімічних та біофармацевтичних технологій)

«МІСТЕР ХАРИЗМА КНУТД 2021» - Валентин Коваленко (факультет індустрії моди)

«МІС ГРАЦІЯ КНУТД 2021» - Анастасія Ачкан (факультет індустрії моди)

«МІСТЕР ОРИГІНАЛЬНІСТЬ КНУТД 2021» - Роман Лисенко  (факультет економіки та бізнесу)

«МІС ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ КНУТД 2021» - Анна Турченюк (факультет дизайну)

«МІСТЕР ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ КНУТД 2021» - Олег Пасічник (факультет дизайну)

Організаторами заходу виступили студентське самоврядування та первинна профспілкова організація студентів КНУТД.

ДЯКУЄМО ВСІМ СТУДЕНТАМ ЗА ДОКЛАДЕНІ ЗУСИЛЛЯ!