Підвищення кваліфікації наших працівників

Працівники нашого університету взяли участь у тренінгу "Енергетичний менеджмент у громадських будівлях" за організацією Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в рамках проєкту "Транскордонна мережа енергетично сталих університетів" – NET4SENERGY, розроблений з метою підвищення ефективності роботи ключових університетів у межах транскордонного регіону HUSKROUA.

Після навчання за участю Технічного університету в Кошице – Словаччина, Університету Мішкольца – Угорщина, Технічного університету Клуж-Напока, Північний університетський центр в Байа-Маре – Румунія та на підставі результатів складеного іспиту, сертифікати про проходження курсу отримали:

ПАНАСЮК Ігор Васильович – д.т.н., професор, академік Академії інженерних наук України та Української технологічної академії, директор Інституту інженерії та інформаційних технологій

КОЗЛЕНКО Анатолій Михайлович – директор центру управління енергоефективністю

ШЕРЕМЕТ Михайло Костянтинович – провідний інженер центру управління енергоефективністю

РОМАНЮК Оксана Олександрівна – к.т.н., доцент, завідувач кафедри теплоенергетики, ресурсоощадності та техногенної безпеки

СКІДАН Владислава Валентинівна – к.т.н., доцент, кафедри теплоенергетики, ресурсоощадності та техногенної безпеки

Постійне підвищення кваліфікації нашими викладачами і фахівцями  дозволяє підтримувати професійні знання на високому рівні, що безумовно є важливою частиною якісної підготовки та актуалізації навчальних програм для наших студентів.