Повідомлення про прилюдний захист дисертації Пожилова-Несміяна Гліба Михайловича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 132 Матеріалознавство, який відбудеться 2 липня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань 1-0114 (1-й корпус, 1-й поверх).

Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, Супрун Н.П., професор кафедри технології та дизайну текстильних матеріалів Київського національного університету технологій та дизайну

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.020:

Голова ради:

Галавська Людмила Євгенівна, д.т.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Кизимчук Олена Павлівна, д.т.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Арабулі Світлана Іванівна, к.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Рябчиков Микола Львович, д.т.н., професор, Українська інженерно-педагогічна академія.

Бричка Сергій Якович, д.т.н, провідний науковий співробітник, Інститут газу Національної академії наук України

Голова спецради ДФ 26.102.020                                                          Людмила Галавська