Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека» - унікальна платформою для представлення наукових розробок Київського національного університету технологій та дизайну

П’ятий раз поспіль міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека» - стає унікальною платформою для представлення наукових розробок  Київського національного університету технологій та дизайну, спрямованих на підвищення обороноздатності країни, формування сучасних підходів речового забезпечення військових підрозділів, активізації співпраці з науковими установами Міністерства оборони України та підприємствами оборонного комплексу.

Цьогоріч з 15 по 18 червня 2021 року у Міжнародному виставковому центрі на мілітарній виставці «Зброя та безпека 2021», яка присвячена 30 річчю незалежності України було представлено нові результати наукової та інноваційної роботи учених нашого університету.

Захід відвідав віце прем’єр-міністр України — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, заступники Міністра оборони України, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, голова ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв та інші.

Особливу увагу відвідувачів привертали засоби індивідуального захисту та бронезахисту військовослужбовців, взуття та одяг спеціального призначення, полімерні матеріали отримані з використанням 3D технологій, екрануючих покриттів для захисту від електромагнітних випромінювань деталей військової техніки (зокрема тепловізорів, прицілів і ін).

Колективом науковців нашого університету досліджено та запропоновано повний цикл виробництва – від волокна до готових виробів – одягу та засобів захисту, які стали складовими та самостійними одиницями новітніх комплектів захисного та бойового екіпірування бійців спецпідрозділів силових структур та військовослужбовців Збройних Сил України.

За результатами спільної роботи учасників Кластеру легкої промисловості та наукового колективу університету розроблено: комбінезони для ведення аварійно рятувальних робіт в авіації Збройних сил України, комбінезони рядового складу механізованих та танкових військ Збройних сил України, куртки та розвантажувальні жилети, призначені для використання Збройними силами України в авіації.

Такий науковий і практичний доробок університету став можливий завдяки плідній співпраці з підприємствами-учасниками Кластеру легкої промисловості і ми щиро вдячні за участь і спільну роботу: (ТОВ «РаДа» директор Андрій Прохоровський), ПАТ «Чинбар» (генеральний директор Віктор Ліщук), ТОВ «Український взуттєвий альянс» (засновник Геннадій Косміна), ТОВ «НВК «Гідростиль»» (директор Олег Півовар), підприємство «Дана-мода» (директор Людмила Іванова).

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує до співпраці у рамках науково-дослідних проектів та розширення діалогу з усіма партнерами з метою розв’язання питань речового забезпечення та екіпірування військовослужбовців для забезпечення обороноздатності  нашої країни!!!