Засідання міжкафедрального наукового семінару у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.06

29 ЧЕРВНЯ 2021 р. о 12:00

в ауд. 1-0372 відбудеться міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 182 – Технології легкої промисловості, докторанта кафедри технології та дизайну текстильних матеріалів Київського національного університету технологій та дизайну, к.т.н., доц.

ЄЛІНОЇ Тетяни Вікторівни

на тему «РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ ПРОЕКТУВАННЯ ТРИКОТАЖУ ІЗ ЗАДАНИМИ ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

Науковий консультант:

д.т.н., проф. Галавська Л.Є., завідувач кафедри технології та дизайну текстильних матеріалів, КНУТД

Рецензенти:

д.т.н., проф. Щербань В.Ю., завідувач кафедри комп’ютерних наук та технологій КНУТД

д.т.н., проф. Кизимчук О.П., професор кафедри технології та дизайну текстильних матеріалів, КНУТД

д.т.н., проф. Березненко С.М., завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів, КНУТД