МОЛОДІ НАУКОВЦІ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «АНТАРКТИКА-2021» МОН УКРАЇНИ

Відповідно до рішення Науково-технічної ради Державної установи Національний антарктичний науковий центр від 30 червня 2021 року, протокол № 3, та наказу ДУ НАНЦ від 30 червня 2021 р. № 8-Н, науковий проєкт Київського національного університету технологій та дизайну визначено переможцем Конкурсу «Антарктика-2021» та включено до Переліку науково-дослідних робіт і науково-технічних розробок, що виконуватимуться у 2021 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету відповідно до обсягу видатків, передбачених на ці цілі.

Вітаємо команду молодих науковців факультету хімічних та біофармацевтичних технологій КНУТД, кафедри біотехнології, шкіри та хутра з перемогою у конкурсі науково-дослідних робіт і науково-технічних розробок за Державною цільовою науково-технічною програмою проведення досліджень в Антарктиці на 2011-2023 роки та отриманням гранту для реалізації проекту "Дослідження фізіолого-біохімічних особливостей та біоплівкоутворення бактерій, виділених з судинних рослин Антарктики".

Бажаємо подальших успіхів у реалізації проєкту!!!

16.07.2021