КАФЕДРА КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБІВ ЗІ ШКІРИ ПРОДОВЖУЄ РУХ У НАПРЯМКУ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

Черговим прогресивним кроком на цьому шляху стала укладена угода з компанією #MIND (Португалія), за підписом ректора КНУТД – Івана Грищенка та генерального директора Mind – João Bernardo. Згідно угоди, компанія MIND вперше в Україні безкоштовно надала ліцензію на використання свого програмного забезпечення #MindCAD Footwear для студентів та викладачів КНУТД. MindCad – це спеціалізовані програмні продукти нового покоління для 3D та 2D проєктування взуття та його елементів.

Ця подія стала можливою завдяки відкритості та прагненню до співпраці даних організацій, а також за активної участі Fernando Vasconcelos (зі сторони Mind) та доцента Лілії Чертенко (зі сторони КНУТД).

Таке програмне забезпечення в комплексі зі спеціалізованим 3D сканером, що є на кафедрі КТВШ, в перспективі зробить реальними найсміливіші проєкти з розробки взуття нового покоління!

26.07.2021