УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПОСВЯТИ В СТУДЕНТИ

31 серпня 2021 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося неймовірне свято – День посвяти в студенти!

Для вчорашніх школярів наступає пора нових відкриттів та усвідомлення себе як самодостатнього та освіченого громадянина своєї країни, обравши освіту в найкращому Університеті України!

Урочисту посвяту в студенти проводили: Ректор Київського національного університету технологій та дизайну  Іван Грищенко, проректори нашого університету та почесні гості свята, а саме: Сергій Захарін – Державний секретар Міністерства освіти і науки України; Василь Кремень – Президент Національної академії педагогічних наук України; Ольга Коваль – Народна депутатка України, членкиня Комітету з питань освіти, науки та інновацій; Анатолій Невмержицький – Заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації; Петро Дривинський – Начальник Печерського районного управління Головного управління ДСНС України у м. Києві; Олександр Яцунь – Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України; Андрій Гой – в.о генерального директора фармацевтичної компанії «Фармак»; Петро Багрій – Президент Асоціації “Виробники ліків України”;  Дмитро Петрунін – Директор директорату енергоефективності Міністерства розвитку громад та територій України; Ірина Науменко – Директор департаменту Української асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром»; Анатолій Паламаренко – Герой України, народний артист України; Вадим Крищенко – Народний артист України та багато інших.

Привітання зі святом наших студентів Кременя Василя Григоровича – Президента Національної академії педагогічних наук України, Голови Наглядової ради університету, академіка Національної академії наук України.

Привітання Державного секретаря Міністерства освіти і науки України, доктора економічних наук, професора Захаріна Сергія Володимировича.

Щирі вітання та настанови від Народної депутатки України Коваль Ольги Володимирівни.

Патріотична промова-настанова «Україна єдина!» від Героя України, народного артиста України Паламаренко Анатолія Нестеровича.

Поетичне привітання від народного артиста України Крищенко Вадима Дмитровича.

Свої щирі побажання висловив також Лозинський Василь Миронович – Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України.

Музичне привітання нашим студентам подарував Заслужений Артист України Семенюк-Брунський Михайло Валерійович.

По переду наших студентів очікує багато нових звершень та перемог!  Головне пам’ятати, кожен новий день в університеті – можливість стати кращим! Тож з щирими посмішками та настановами від почесних гостей та своїх викладачів наші першокурсники вирушають у новий день – творити історію свого професійного становлення!