НАШІ ТВОРЧІ СТУДЕНТИ ТА ВИПУСКНИКИ

5 вересня 2021 року у Мистецькому Арсеналі в межах проєкту New Generation of  Fashion відбувся фінал XXII Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє». Свої колекції у фіналі представили 17 конкурсантів з 11 міст України, які були обрані з понад сотні претендентів. Серед фіналістів, звісно ж і наші студенти та випускники!

Діана Трачук, Анастасія Галушко, Мар’яна Муравицька!

Переможців Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє» обирало професійне та компетентне журі: Лілія Пустовіт (голова журі), Артем Климчук, Лілія Літковська, Володимир Подолян, Катерина Сільченко, Іван Фролов та президент UFC Андре Тан.

Цього року було вручено три офіційні премії конкурсу, а також спеціальну премію імені Сергія Єрмакова.

ВІТАЄМО

наших випускниць, які отримали дві з чотирьох головних нагород конкурсу!

АННА КУЗЬМЕНКО

отримала спеціальну премію імені Сергія Єрмакова за використання ручної роботи – як визнання майстерності та унікальності кожної речі, колекція “CAPRICHOS”

ЛІЛІЯ ОЛІЙНИК

отримала Ґран-прі конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє» 2021, колекція “GENDERLES”