Прилюдний захист дисертації Калафата Костянтина Валерійовича на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Розробка технології полімерного інтумесцентного покриття для сталевих конструкцій з поліпшеними вогнезахисними характеристиками» Калафата Костянтина Валерійовича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія, який відбудеться 29 вересня 2021 року о 1300 у залі засідань  ректорату (1 корпус, 3 поверх).

Науковий керівник: Плаван Вікторія Петрівна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.022:

Голова ради:

Савченко Богдан Михайлович, д.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Будаш Юрій Олександрович, д.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Хоменко Володимир Григорович, к.т.н., Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Левицький Володимир Євстахович, д.т.н., професор, Національний університет «Львівська політехніка».

Лавренюк Олена Іванівна, к.т.н., доцент, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

Голова спецради ДФ 26.102.022                                                    Богдан Савченко