ПІДСУМКИ XIХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ОДНОГО ОБРАЗУ ТА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ДЕКОРУ «СУЗІР’Я КАШТАН»

Уже традиційно наприкінці року Київський національний університет технологій та дизайну організовує Міжвузівський конкурс одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я Каштан»!

Другий рік поспіль конкурс відбувається  дистанційно, щоб забезпечити безпеку всім учасникам. На конкурс було подано 294 заявки з Києва, Львова, Луцька, Кривого Рогу, Сум, Рівного, Харкова, Дніпра. Цього року конкурс набував статусу міжнародного, адже в ньому взяли участь студенти з Молдови, Польщі та Китаю. Було сформовано три групи компетентного та професійного журі в різних номінаціях. Дистанційно члени журі переглядали роботи та виставляли бали.

21 грудня 2021 року відбулось засідання членів журі, на якому було затверджено переможців.

Переможці номінації «СВЯТКИ»

Переможці номінації «НОВОРІЧНИЙ БАЛ»

Переможці номінації «МАСКАРАД»

Переможці номінації «ВЗУТТЄВЕ МОНПАНСЬЄ»

Переможці номінації «НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ДЕКОР»

Отже, вітаємо переможців! Бажаємо творчих злетів, натхнення та підкорення нових вершин!

Варто зазначити, що призери I-го місця з кожної номінації отримали можливість безкоштовної участі у ХХІІ Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Печерські каштани», який відбудеться у травні 2022 р.

Дипломи, грамоти та нагороди всі учасники зможуть отримати дистанційно.