Відвідування підприємства "Мережевий оператор УРАН" науково-педагогічними працівниками і студентами Київського національного університету технологій та дизайну

Науково-педагогічні працівники і студенти кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки разом з проректором з цифрової трансформації Київського національного університету технологій та дизайну Володимиром Стаценком і директором інституту інженерії та інформаційних технологій Ігорем Панасюком 28 грудня 2021 року відвідали базу практики – Дочірнє підприємство Асоціації УРАН «Мережевий оператор УРАН» і зустрілися з його технічним директором Володимиром Галаганом.

Упродовж багатьох років ДП Асоціації УРАН «Мережевий оператор УРАН» успішно забезпечує інформаційними послугами установи і організації галузі освіти та науки України на основі інтернет-технологій.

Під час зустрічі було підписано договір про партнерство та співробітництво між Київським національним університетом технологій та дизайну і Дочірнім підприємством Асоціації УРАН «Мережевий оператор УРАН».

Також обговорили питання, щодо удосконалення освітньо-професійної програми «Комп’ютерні системи та мережі» та організації проходження студентами виробничої і переддипломної практик.