Реалізація проєкту Британської Ради в Україні «Creative Spark»

Інновація – це як концепція, так і сприйняття.
Треба уважно спостерігати за тим, що
відбувається навколо: потрібно ставити
питання і отримувати на них відповіді.

П. Друкер

У Київському національному університеті технологій та дизайну, згідно з планом реалізації заходів проєкту  Британської Ради в Україні «Creative Spark», Факультет управління та бізнес-дизайну разом з Інститутом інтернаціоналізації вищої освіти та науки успішно провели заходи, спрямовані на розвиток підприємницьких навичок у здобувачів вищої освіти нашого університету. Два перші тренінги 10 лютого «Створення власного бізнесу – від ідеї до прибутку» і 14 лютого «Стартап-маркетинг» викликали неабияке зацікавлення з-поміж студентів КНУТД, позаяк навіть можливості ZOOM обмежили кількість бажаючих взяти участь в тренінгах. Кількість охочих перевищувала сто осіб. Тож, за рішенням проєктної команди, 15 лютого було проведено додатковий тренінг «Розпочни свій стартап». Учасниками стали майже 30 студентів – представники від усіх факультетів та інститутів КНУТД, винятково зі знанням англійської мови рівня В2 та вище, оскільки частина презентацій відбувалася англійською мовою.

Тренери підготували цікаві та повчальні презентації, а студенти брали активну участь у дискусіях англійською мовою, ставили питання й цікавились шляхами розв’язання проблем підприємницької діяльності. Практичні рекомендації тренерів: Талята Бєлялова  завідувача кафедри підприємництва та бізнесу Факультету управління та бізнес-дизайну, доктора економічних наук, власника низки відомих компаній та Олександра Павленка, керівника та співзасновника освітнього профорієнтаційного стартапу ChoiZY, Українсько-британського стартапу, який був запущений у 2019 році, відтоді встиг отримати грант від Українського фонду стартапів, пройти програму американського ALTS Capital акселератора та залучити інвестиції  в 1 мільйон доларів, викликали зацікавлення студентів та сприяли активному обговоренню развитку підприємницьких навичок.