УЧАСТЬ СТУДЕНТА ІНСТИТУТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

28 квітня 2022 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася ХХІХ Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства». У конференції взяв участь студент групи МгЕМ-21 кафедри комп'ютерної інженерії та електромеханіки інституту інженерії та інформаційних технологій Ярослав Малий. За результатами роботи конференції  буде видано збірку тез  доповідей. До збірки увійдуть тези, підготовлені Ярославом спільно з науковим керівником проф. І.О. Шведчиковою.

Участь у конференції – це апробація студентської  наукової роботи, яка буде представлена на Міжнародному конкурсі студентський наукових робіт.

30.04.2022