КНУТД КРОКУЄ СВІТОВИМИ СЦЕНАМИ РАЗОМ З «ОРФЕЄМ І ЕВРІДІКОЮ НАЗАВЖДИ»

Багатогранність Київського національного університету технологій та дизайну відображається у кожному прояві творчості та бажанні подарувати світові талановитих і успішних громадян. Дизайнери, модельєри, стилісти та актори – сьогодні в КНУТД можна обрати будь-яку креативну професію та реалізувати свій потенціал повною мірою. Наш університет є активним організатором, учасником та партнером багатьох всеукраїнських та міжнародних мистецьких заходів різного спрямування. Про один із них уже давно відомо в багатьох куточках сучасного світу.

Ми пишаємося популярністю електро-рок-опери «Орфей і Еврідіка назавжди», яка вже встановила два рекорди, що внесені до Національного реєстру рекордів України – за створення першої в Україні електро-рок-опери та за використання найбільшої кількості музичних інструментів. Її автором і композитором, а також виконавцем головної ролі, є український музикант, співак, заслужений артист України Михайло Брунський – професор, педагог з вокальних дисциплін кафедри сценічного мистецтва Київського національного університету технологій та дизайну.

За роки існування цей витвір мистецтва став приголомшливою подією у світі вокалу, естетики та культури. Десятки виступів на національних сценах, не менше грандіозних перформансів за кордоном. КНУТД як партнер постановки музичного шоу «Орфей та Еврідіка назавжди» був оголошений зі сцени таких залів:

• Національний театр опери та балету, м. Київ, 2016 р.;
  • Національний театр опери та балету, м. Львів, 2016 р.;
  • Концерт-хол «Freedom», м.  Київ, 2017 р.;
  • Національний театр опери та балету, м. Одеса, 2017 р.;
  • Національний театр опери та балету, м. Одеса, 2018 р.;
  • Національний палац мистецтв «Україна», м. Київ – 21 жовтня 2018 року;
  • Національний театр опери та балету, м. Київ, 2018 р.;
  • Дубайська опера, м. Дубай, 2019 р.
  • Концерт-хол «Яхт-Клуб», м. Абу-Дабі – 16 березня 2019 року;
  • Театр на Подолі, м. Київ, 2019 р.;
  • Концерт-хол «Freedom», м. Київ, 2020 р.;
  • Фестиваль «Operafest Tulchyn», м. Тульчин – 28 серпня 2021 р.

Наша університетська спільнота висловлює щирі  захоплення і підтримку талановитим і професійним колегам, які своїми творами здобувають міжнародне визнання, підтримують імідж університету у світі та поширюють український стиль мистецтва.

Спробуй реалізувати свій творчий потенціал у КНУТД! Долучайся до нещодавно відкритої кафедри сценічного мистецтва. Примножуй національну культуру!