Лекція «Концепція бережливого виробництва, як основа для розвитку промислового підприємства»

досвід спільного українсько-німецького підприємства

ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА»

29 червня 2022 об 11.00 для студентів і аспірантів спеціальностей 161 Хімічні технології та інженерія, 226 Промислова фармація в рамках співпраці кафедри прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон з ТОВ «Костал Україна» відбудеться on-line лекція на тему «Концепція бережливого виробництва, як основа для розвитку промислового підприємства».

ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» входить до складу міжнародної виробничої компанії KOSTAL GROUP, яка є світовим лідером у виробництві мехатронних виробів для автомобільної промисловості.

В рамках цієї лекції ми ознайомимось з культурою бережливого виробництва, з європейським досвідом впровадження концепції бережливого виробництва в діяльність сучасного підприємства.

Будемо говорити про:

• ознайомлення із основними засадами технологій бережливого виробництва;
  • формування філософії мислення, підвищення рівня культури виробництва та допоміжних процесів;
  • набуття навичок планування та операційного управління процесами, зменшуючи втрати; розуміння процесів;
  • розуміння концепції втрат;
  • зміна ментальності.

Лектор: начальник ливарного цеху ТОВ «Костал Україна», аспірант кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон

Сергій ПРИСТИНСЬКИЙ

Підключатися за посиланням

Запрошуємо на лекцію.

Це буде цікаво для аспірантів, студентів, викладачів різних спеціальностей.