ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО КОМІТЕТУ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЦІЛУ

У середу, 29 червня 2022 року відбулося засідання Спільного Адміністративного комітету Київського інституту Технологічного університету Цілу. Із вступним словом до учасників звернулися ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Грищенко та президент Технологічного університету Цілу Чен Цзячуань. Керівники ЗВО-партнерів відзначили позитивний розвиток кооперативної освіти в цей надзвичайно складний період. Зокрема, ректор КНУТД висловив подяку колегам за безумовну підтримку та побажання миру.

На засіданні були обговорені підсумки 2021/2022 навчального року та підготовка до чергового; успішний випуск перших в історії спільного закладу китайських випускників – магістрів за спеціальністю «Промислова фармація»; плани та пропозиції щодо розвитку та розширення навчальних пропозицій для майбутніх студентів.