ОНЛАЙН-СЕМІНАР «РЕЛОКАЦІЯ БІЗНЕСУ В УМОВАХ ВІЙНИ»

Студенти кафедр підприємництва та бізнесу, маркетингу та комунікаційного дизайну Факультету управління та бізнес-дизайну взяли участь в  онлайн-семінарі «Релокація бізнесу в умовах війни». Запрошеним лектором якого був В’ячеслав Клочан, доктор економічних наук, професор, голова правління ГО «Агенція розвитку південного регіону» Миколаївської громади, відомий волонтер.

В’ячеслав Васильович наголосив, що в сучасних умовах воєнного стану  головне завдання бізнесу – зберегти функціональність, виробничі потужності та персонал. Якщо бізнес знаходиться поблизу або безпосередньо в зоні активних бойових дій, то єдиним правильним варіантом для розв’язання цього завдання є релокація бізнесу в безпечне місце.

Під час лекції студенти мали змогу ознайомитися з принципами роботи бізнесу на перспективу в умовах війни, статистикою релокації бізнесу в Україні та програмами державної підтримки релокованого бізнесу.

Щиро вдячні В’ячеславу Васильовичу Клочану за актуальну та  пізнавальну розмову. Наближаємо Перемогу разом!

15.08.2022