ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ-БІОТЕХНОЛОГІВ

Навчальний рік для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» розпочався активним освітнім процесом та ознайомленням із сучасними профільними лабораторіями. Відвідування науково-дослідних лабораторій дає змогу студентам поглибити теоретичні знання, застосувати та удосконалити практичні навички, долучитись до наукових досліджень. Для студентів-першокурсників – це чудова нагода ширше дізнатися про майбутню професію, познайомитися з професіоналами-практиками.

Перші тижні вересня 2022 року ознаменувались відвідуванням студентами кафедри біотехнології, шкіри та хутра лабораторії експериментальної онкології та молекулярно-генетичної діагностики Національного інституту раку. Зроблено ще один крок у професійному розвитку студента-біотехнолога.