ВИЇЗНЕ ТРЕНУВАННЯ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ СЕКЦІЇ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ КНУТД

Цієї неділі, 16 жовтня 2022 року,  біля підпірної стінки на схилі Дніпра в районі метро Арсенальна пройшло тренування зі скелелазіння для студентів КНУТД, що займаються в секції спортивного туризму, яку організовано при університеті за ініціативи доцента кафедри дизайну інтер’єру і меблів Тетяни Булгакової.

Досвідчені спортсмени київського туристичного клубу "Крокус" та випускники КНУТД, що продовжують займатися спортивним туризмом, ділилися досвідом та технічними навичками скелелазіння з новачками.

Як результат, нові учасники секції гідно впорались з маршрутами різної складності на підпірній стінці, а яскраве осіннє сонце, гарні краєвиди з вершини стінки та смачні бутерброди з чаєм після фізичної роботи додали позитивної атмосфери тренуванню.