РОЗВИВАЄМО СПІВПРАЦЮ З КИЇВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

«Київський національний університет технологій та дизайну  й Київський національний університет імені Тараса Шевченка з метою розвитку і поглиблення взаємних зв’язків в галузі освіти й науки, а також обміну досвідом у соціально-культурній сфері підписали Меморандум про співпрацю».

Символічно в день святкування Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку 10 листопада 2022 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між ректорами КНУ імені Тараса Шевченка Володимиром Бугровим і Київським національним університетом технологій та дизайну Іваном Грищенко.

Підписання Меморандуму відкриє нові шляхи для подальшої співпраці у галузі освіти і науки та стане початком багатьох добрих справ в академічних сферах між закладами вищої освіти.

Відповідно до Меморандуму, сторони домовилися сприяти розвитку ЗВО в освітній, науково-дослідній, інноваційній сферах використовуючи наявні  інтелектуальні ресурси, а саме:

в освітній діяльності – забезпеченню розвитку структури та змісту навчальної підготовки і форм ефективної організації навчального процесу; обміну методичними розробками; проведенню спільних науково-методичних семінарів  з актуальних проблем університетської освіти; реалізації проєктів щодо спільного видавництва навчальної та науково-методичної продукції;

у науково-дослідній діяльності – підготовці спільних науково-дослідних проєктів і спільній участі в національних та міжнародних конкурсах, програмах, фондах; організації обміну науковою інформацією; спільній організації міжнародних наукових конференцій; співпраці музеїв університетів-партнерів; публікації в наукових фахових виданнях, заснованих Сторонами, результатів наукової роботи наукових, науково-педагогічних та інших працівників на безоплатній основі;

в інноваційній діяльності – спільному розвитку інфраструктури, підтримки інноваційної діяльності в університетах-партнерах; спільному проведенню комплексу заходів, спрямованих на розширення фундаментальних, пошукових і прикладних досліджень,  трансферу технологій, комерціалізації наукових досліджень; співпраці наукових парків, освітньо-наукових кластерів  університетів-партнерів.

Ректор КНУТД Іван Грищенко зауважив, що Меморандум дасть також новий поштовх до розвитку співпраці між студентськими, науковими та іншими громадськими організаціями для вдосконалення діяльності, обміну досвідом, розв’язанню молодіжних проблем, організації науково-навчального і культурно-спортивного життя.

Деталі за посиланням http://www.univ.kiev.ua/news/12492