НАУКОВА СПІВПРАЦЯ З ТЕХНІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ КОШИЦЕ (СЛОВАЧЧИНА)

Із 13 по 21 листопада 2022 року відбувся робочий візит професора кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки доктора технічних наук, професора Ірини Шведчикової до Технічного університету Кошице (Словаччина) на запрошення завідувача кафедри електроенергетики професора Майкла Колчуна. Метою відрядження було виконання спільних завдань у рамках українсько-словацької науково-дослідної роботи «Удосконалення енергоменеджменту гібридних фотоелектричних систем локальних об’єктів з накопичувачами енергії» (науковий керівник – професор І. Шведчикова).

Під час візиту до Технічного університету Кошице І. Шведчикова ознайомилася з лабораторіями кафедри електроенергетики, взяла участь у спільних вимірюваннях генерації фотоелектричних модулів, також було узгоджено методику дослідження ефективності сонячної генерації. За результатами робочої зустрічі зі словацькими партнерами скореговано напрями подальших наукових досліджень, зокрема написання спільних публікацій, участь у міжнародних конференціях, визначено перспективи подальшої співпраці у науковій діяльності.