ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА «ЖИВОПИС. ЖИТТЯ»

7 грудня 2022 року відбулась важлива мистецька подія - відкриття художньої виставки «Живопис. Життя» української знаної художниці, доцентки кафедри цифрового мистецтва, науковиці, членкині Національної спілки художників України Олександри Басанець. На платформі Медіацентру ГДІП було проведено круглий стіл на тему «Мистецтво під час війни». Спікери круглого столу: Анатолій Дронь - дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол, дійсний член Академії будівництва України; Олександра Басанець - доцентка кафедри цифрового мистецтва КНУТД; Антоніна Дубрівна - завідувачка кафедри цифрового мистецтва КНУТД, кандидатка мистецтвознавства, членкиня національної спілки художників України; Ігор Мельничук - заслужений художник України, доцент кафедри живопису та композиції НАОМА; Олена Мельниченко - викладачка КДХЛ ім. Т. Шевченка; Світлана Оляніна - завідувачка кафедри графіки НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, докторка мистецтвознавства, професорка; Юрій Басанець – український живописець, старший викладач кафедри цифрового мистецтва КНУТД. Захід відбувався в комбінованому форматі і всі поціновувачі мистецтва могли долучитися до дискусії.

Попри складні виклики сьогодення, митці мають усвідомити свою відповідальність за ствердження української культури і стати справжніми бійцями мистецького фронту. Коли стріляють гармати, музи не мовчать.

Посилання на запис відео-трансляції події: https://youtu.be/qqyoEHfAdj0

10.12.2022