Кафедра сценічного мистецтва і культури запрошує на виставу!

19 грудня 2022 р., 11.00.

«СІМ ДОБРИХ СПРАВ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

новорічна казка для дітей від 3-х років

Святий Миколай вже поспішає на зустріч зі своїми маленькими друзями та їхніми батьками! Він неодмінно принесе дива та подарунки, але все не так просто…

Адже далеко не всі добре поводили себе увесь рік, і тепер аби отримати бажаний подарунок, глядачам разом з героями казки доведеться особисто виконати сім добрих справ!

Поспішайте на веселу, захопливу виставу-гру!

Виставу створив – старший викладач кафедри сценічного мистецтва Віталій Кіно.

У виставі беруть участь студенти 3-го акторського курсу, творча майстерня Віталія Кіно.

Вистава відбудеться у приміщенні студентського кафе.  Тривалість  45 хв.

ПІТЕР ПЕН І ВСІ-ВСІ ВСІ

новорічна казка для дітей від 6-ти років

19 грудня 2022 р., 12.00.

Відомий на увесь світ Пітер Пен – хлопчик, який не хоче ставати дорослим, запрошує вас поринути у загадковий світ мрій, магії та казок.

На шляху до Небувалії ви зустрінетесь зі стійким Олов'яним Солдатиком, познайомитесь з кумедними поросятами,  з чарівною Мері Попінс, а мандрівник часу подарує вам бажання та незабутні моменти разом із героями казки.

Виставу створили – студенти 3-го акторського курсу, художній керівник курсу нар. арт. України, професор кафедри сценічного мистецтва Лев Сомов.

Вистава відбудеться у приміщенні Актового залу, 4-й корп.  Тривалість  1год. 10 хв.