«Сузір’я «Каштан»» - 2022. Переможці у номінації «СВЯТКИ»

Вітаємо переможців!

У номінації «СВЯТКИ»

Творчі роботи студентів оцінювали:

П. І. П.

Посада, вчене звання

1.

Оксана Пасько

кандидат педагогічних наук, доцент, декан Факультету дизайну (Київ, Україна)

2.

Людмила Зубкова

кандидат технічних наук, професор, декан Факультету мистецтв і моди (Київ, Україна)

3.

Анна Сімак

Dr. of Arts, професор, декан Факультету образотворчого мистецтва та дизайну, Державного педагогічного університету ім. І. Крянге (Кишинів, Молдова)

4.

Анжела Скрипченко

PhD, професор, Факультет дизайну Технічного університету Молдови (Кишинів, Молдова)

5.

Іван Фролов

кандидат мистецтвознавства, дизайнер, засновник бренду модного одягу FROLOV (Київ, Україна)

6.

Калина Пашкевич

доктор технічних наук, професор, член Національної  спілки художників України, член Спілки дизайнерів України, завідувач кафедри мистецтва та дизайну костюма (Київ, Україна)

7.

Наталія Остапенко

доктор технічних наук, професор, лауреат Національної премії України імені Бориса Патона, член Національної спілки художників України, член Спілки дизайнерів України, завідувач кафедри моделювання та художнього оздоблення одягу КНУТД (Київ, Україна)

8.

Олена Єжова

доктор педагогічних наук, професор, член Спілки дизайнерів України, викладач кафедри моделювання та художнього оздоблення одягу КНУТД (Київ, Україна)

9.

Алла Рубанка

кандидат технічних наук, доцент, член Спілки дизайнерів України викладач кафедри моделювання та художнього оздоблення одягу КНУТД (Київ, Україна)

10.

Діана Агаян

провідний дизайнер та директор студії «Діана Агаян», голова Міжнародної секції «REMIX – Євразія» (Київ, Україна)

11.

Олена Колосніченко

доктор мистецтвознавства, професор, лауреат Національної премії України ім. Бориса Патона, член Національної спілки художників України, член Спілки дизайнерів України, професор кафедри мистецтва та дизайну костюма (Київ, Україна)

12.

Наталія Чупріна

доктор мистецтвознавства, професор, член Національної спілки художників України, член Спілки дизайнерів України, професор кафедри мистецтва та дизайну костюма (Київ, Україна)

13.

Ірина Приходько-Кононенко

кандидат технічних наук, доцент, член Спілки дизайнерів України (Київ, Україна)

14.

Ірина Давиденко

доцент, член Спілки дизайнерів України, доцент кафедри мистецтва та дизайну костюма (Київ, Україна)

15.

Надія Кудрявцева

провідний топстиліст кіно та телебачення, Член Спілки дизайнерів України (Київ, Україна)

16.

Антоніна Бєлінська

Переможець у номінації «Кращий художник з костюмів» Національної Української премії «Золота Дзиґа-2020» за створення костюмів до художнього фільму «Захар Беркут»  (Київ, Україна)

І місце – «Mavka», автор Ліна Бугай

ІІ місце – «Malanka», автор Ірина Куроченко