ЛЕКЦІЯ ДЛЯ АСПІРАНТІВ КАФЕДРИ ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА

27 грудня 2022 року о 10:00 для аспірантів кафедри приватного та публічного права, які навчаються за спеціальністю 081 «Право», на платформі Zoom відбулася онлайн-лекція на тему: «Сучасні тенденції вирішення публічно-правових спорів без залучення уповноважених органів публічної влади».

Організатором лекційного заняття від Київського національного університету технологій та дизайну виступила кафедра приватного та публічного права.

Лектором заходу був Олександр Риженко – директор ТОВ «Юридичне бюро Феміда», адвокат, кандидат юридичних наук.

У заході взяли участь аспіранти кафедри приватного та публічного права: Віктор Дасюк, Анна Грищенко, Віктор Єфіменко, Ірина Полат.

Під час лекції було розкрито сутність та особливості вирішення публічно-правових спорів без залучення уповноважених органів публічної влади, виділено та охарактеризовано способи вирішення публічно-правових спорів без залучення уповноважених органів публічної влади, розглянуто сучасні тенденції вирішення публічно-правових спорів без залучення уповноважених органів публічної влади, наведено проблеми, які виникають в ході вирішення публічно-правових спорів без залучення уповноважених органів публічної влади.

Щиро вдячні Олександру Риженку за цікаву та змістовну лекцію!