ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ГУ ДСНС УКРАЇНИ

У рамках вивчення дисципліни «Безпека життєдіяльності та цивільний захист» відбулася зустріч студентів КНУТД із представниками Печерського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві.

Рятувальники провели лекцію безпеки для здобувачів освіти з теми «Повітряна тривога». На жаль, лекція отримала і практичну складову, бо відбувалася під час справжньої повітряної тривоги в укритті університету.

Під час лекції, рятувальники акцентували увагу на основних правилах пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, а саме: дотримання правил безпеки у побуті, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та під час сигналу «Повітряна тривога», правила безпечного користування газовими та електроприладами.

Для того, щоб студенти і співробітники краще запам'ятали весь обсяг інформації, університету було передано листівки та плакати із правилами та рекомендаціями поводження у надзвичайних ситуаціях.

Рятувальники завжди докладають максимум зусиль аби запобігти біді, особливо в  умовах воєнного стану!

Бережіть себе та своїх рідних, дотримуйтесь правил безпеки!

30.04.2023