«ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ» У КНУТД

27 квітня 2023 року в Київському національному університеті технологій та дизайну проведено День довкілля. За багаторічною традицією у заході взяли участь Іван Грищенко, ректор КНУТД, студенти, викладачі, декани факультетів, інститутів університету, усіх було задіяно на відповідних земельних ділянках на території закладу.

Незважаючи на примхи погоди, захід відвідало багато охочих і чимало з них долучилися до самого процесу озеленення території КНУТД.

Мешканці гуртожитків теж долучилися до облаштування прилеглих ділянок у День довкілля.

Було висаджено 35 кущів (юка, дерен, форзиція), 5 плодово-ягідних дерев та більше як 100 квітів, також було засіяно земельні ділянки такими особливими квітами для українців, як чорнобривці та стокротки.

На території закріпленій за університетом та гуртожитками було створено та упорядковано клумби та нові композиції з квітів.